Skip to content

GPS Orienteering

Bezkontaktowa rywalizacja bez lampionów 😉

Pierwszy BPK pod szyldem GPS-O za nami!

We wtorkowy wieczór na bieganie w lesie marysińskim zdecydowało się ostatecznie 11 osób. Do wyboru były dwie trasy
– prosta nawigacyjnie i krótka (1,9 km) trasa OPEN, na której miło było nam powitać osoby po raz pierwszy bawiące się w orientację w telefonie, ale też chętnych na sprint wytrawnych biegaczy.
– długa na ponad 6,5 km oraz zakręcona i wymagająca sporo skupienia – zwłaszcza w mocniej zarośniętych częściach wąskiego pasa lasu podstawowa trasa, na której wystartowały cztery osoby.

I oczywiście wyniki:
OPEN (7 osób) – https://gpsolobby.com/?coursecode=obrcklap
Długa (4 osoby) – https://gpsolobby.com/?coursecode=bb6ckozo

Na trasie długiej wyniki Przemka pochodzą ze śladu GPS spoza aplikacji. Wielki szacunek za zaliczoną kompletną trasę bez żadnego potwierdzenia tego, że znalazło się właściwy punkt! Punkty (M) czyli manual, oznaczają, że ślad nie dotarł do samego punktu, ale był wystarczająco blisko, by ten punkt zaliczyć. Korzystając z aplikacji często mamy takich punktów kilka, więc 2 z 39 to sukces

I na sam koniec – KLASYFIKACJA. Zgodnie z zapowiedzią osoby, które ukończyły trasę długą będą wliczane do klasyfikacji generalniej GPS-O Warszawa 2020. A do rywalizacji zapraszam i innych chętnych, bo przez najbliższe dwa tygodnie można przebiec trasę indywidualnie i po udostępnieniu wyniku również załapać się na punkty generalki!

Mapy

OPEN

DŁUGA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Pierwszy BPK pod szyldem GPS-O za nami!”