Skip to content

GPS Orienteering

Bezkontaktowa rywalizacja bez lampionów 😉

Nowy rok szkolny, więc czas wrócić do biegania!

Zgodnie z obietnicą, że razem z początkiem nowego roku szkolnego pojawią znów możliwości pobiegania bez lampionów po Warszawie i okolicach mam przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na najbliższy czwartek – 10.09 na Targówek i mapę znaną z zeszłorocznego WOD ze Stowarzyszami.

Wykorzystana zostanie mapa przygotowana na zeszłoroczne zawody, ale lekko zaktualizowana w zakresie terenów wtedy ogrodzonych pod budowę metra. Poza tymi obszarami, aktualizacji nie było robionej.

Kiedy: czwartek 10 września, start między godziną 18:00 a 18:30.
Gdzie: przy stacji Metra Targówek, wyjście północne – od strony Parku Wiecha
Dojazd – Metrem… ale można oczywiście też innymi formami komunikacji miejskiej, rowerem, samochodem a nawet na hulajnodze.
System potwierdzania PK: oczywiście GPS! Planowane jest wykorzystanie aplikacji GPS Orienteering oraz MapRunF – ta druga pozwoli osobom mającym zegarki firmy Garmin na bezkarne zostawienie telefonu i start z aplikacją na zegarek – MapRunG!
Ponownie dopuszczalna jest możliwość potwierdzenia trasy przesłaniem pliku GPX! Osoby startujące z aplikacją otrzymają handicap względem osób biegających z rejestracją trasy, ze względu na czas reakcji aplikacji! W terenie miejskim nie powinno być wątpliwości związanych z położeniem PK, które sprawiały, że ta forma potwierdzania była wielkim wyzwaniem w lesie na Marysinie, gdzie ostatecznie handicap nie miał sensu.

Wpisowe – 2 PLN, w ramach świadczeń mapa, koszulka na mapę
Zapisy na orienteering.waw.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “Nowy rok szkolny, więc czas wrócić do biegania!”