Skip to content

GPS Orienteering

Bezkontaktowa rywalizacja bez lampionów 😉

Podsumowanie GPS-O na Targówku

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wystartować dziś na trasie na Targówku. Ostatecznie na starcie pojawiło się 10 osób, z czego aż 4 wystartowały z debiutującą na naszych zabawach aplikacją MapRun. Też wśród samych uczestników pojawiło się sporo nowych twarzy. Mam nadzieję, że doświadczenia były pozytywne i będziemy spotykać się w przyszłości. Żałuję, że nie mogłem Was wszystkich przyjąć na mecie, ale przy następnych okazjach może się uda.

Osoby, które korzystały z GPS Orienteering muszą przesłać swoje wyniki ręcznie – są już trzy i można się z nimi zapoznać TUTAJ. Natomiast wyniki z MapRun przesyłają się automatycznie i zamieszczone są TUTAJ. Wyniki zostaną zsynchronizowane pomiędzy aplikacjami w wolnej chwili. Przy okazji chyba pokazała się pewna różnica między aplikacjami przy punkcie podwójnym – jak widać na wynikach MapRunF zapisywane są i potwierdzenia punktów nie będących następnymi w kolei, co prowadzi na takim punkcie do potwierdzania raz jednego raz drugiego PK. Ale wypływu na wynik ostateczny to nie ma.

I na sam koniec – zgodnie z założeniem udostępniam dla wszystkich chętnych MAPĘ z dzisiejszych zawodów i przypominam, że wyniki nabiegane przez najbliższy tydzień będą wliczać się do klasyfikacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *