Skip to content

GPS Orienteering

Bezkontaktowa rywalizacja bez lampionów 😉

Trzeci etap – Street-O Crossover

Urokiem otwartej formuły zabaw z GPS jest to, że można ją sobie urozmaicić. W ramach takiego uatrakcyjniania zapraszam w najbliższy czwartek (1 października) na teren między ulicami Ostrobramską a Grochowską. Start będzie otwarty pomiędzy godziną 18:00 a 18:30 przy przystanku Poligonowa 01 (skrzyżowanie Ostrobramskiej i Grenadierów po stronie stacji paliw Orlen).

Na czym będą polegać atrakcje:
> mapa nie będzie w standardzie IOF, a w formie szkieletowej, zbliżonej do map Street-O. Warto spojrzeć na stronę OpenOrienteeringMap w trybie Blueprint – bo dokładnie tak będzie wyglądać mapa.
> trasa zostanie przygotowana w formie punktowej z limitem czasu 30 minut, tj. należy zebrać maksymalną ilość punktów kontrolnych w dozwolonym czasie. Każdy punkt będzie wart 1 20 PP. Przekroczenie czasu będzie skutkować utratą 1 10 PP co minutę.

Zapisy otwarte do godziny 18:00 w środę, ponownie minimum uczestników, przy którym etap się odbędzie to 10 osób.

Edycja:
Brakująca informacja – wpisowe – tradycyjnie już w bandyckiej wysokości 2 złotych polskich. Płatne w gotówce bądź przez BLIK.
Trasa dziś obiegana – przez wszystkie na razie zaplanowane 36 PK można zmieścić się poniżej 8 km, więc w teorii można zaliczyć wszystko w limicie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *